-
A Selection Chosen by The Pantry
Regular price $25.00Regular priceUnit price / perSale price $25.00 -
All Purpose Unbleached Enriched Pre-Sifted Flour 6 x 32 oz
Regular price $11.43Regular priceUnit price / perSale price $11.43 -
Apple & Eve Apple Juice 4 x 8 Pack 6.75 oz
Regular price $15.70Regular priceUnit price / perSale price $15.70 -
Apples Cortland 5 lbs
Regular price $8.94Regular priceUnit price / perSale price $8.94 -
Apples Granny Smith 5 lbs
Regular price $8.94Regular priceUnit price / perSale price $8.94 -
Bananas 10 lbs
Regular price $6.48Regular priceUnit price / perSale price $6.48 -
Bowl & Basket Eggs Large 2 x 12 count
Regular price $13.18Regular priceUnit price / perSale price $13.18 -
Bowl & Basket White Sandwich Bread 8 x 20 oz Loaf
Regular price $11.83Regular priceUnit price / perSale price $11.83 -
Cabbage Green 10 lbs
Regular price $9.48Regular priceUnit price / perSale price $9.48 -
Carolina Enriched Extra Long Grain White Rice 4 x 32 oz
Regular price $14.43Regular priceUnit price / perSale price $14.43 -
Chicken Thighs Grade A Boneless 4 lbs
Regular price $15.79Regular priceUnit price / perSale price $15.79 -
Chock full o' Nuts Coffee 11.3 oz Tin
Regular price $10.98Regular priceUnit price / perSale price $10.98 -
Garlic Fresh 2 lbs
Regular price $9.58Regular priceUnit price / perSale price $9.58 -
Goya Dry Red Beans 6 x 16 oz Bags
Regular price $15.51Regular priceUnit price / perSale price $15.51 -
Goya Red Kidney Beans 8 x 15.5 oz Cans
Regular price $11.83Regular priceUnit price / perSale price $11.83 -
Hungry Jack Buttermilk Pancake Mix 4 x 32 oz
Regular price $12.72Regular priceUnit price / perSale price $12.72 -
Log Cabin Original Syrup 4 x 24 oz
Regular price $15.70Regular priceUnit price / perSale price $15.70 -
Minute Maid Orange Juice Pulp Free 4 x 59 oz
Regular price $11.87Regular priceUnit price / perSale price $11.87 -
Mott's Applesauce 4 x 6 Pack 4 oz Servings
Regular price $12.30Regular priceUnit price / perSale price $12.30 -
Onions White 5 lbs
Regular price $8.94Regular priceUnit price / perSale price $8.94 -
Plantains Green 5 lbs
Regular price $7.68Regular priceUnit price / perSale price $7.68 -
Quaker Instant Oatmeal 3 x 10 Single Servings
Regular price $12.73Regular priceUnit price / perSale price $12.73 -
Spinach bunch 5 x 12 oz
Regular price $11.94Regular priceUnit price / perSale price $11.94 -
Swanson White Premium Chunk Chicken Breast 2 x 2 Pack x 12.5 oz
Regular price $16.57Regular priceUnit price / perSale price $16.57